Minimum bod: 59

Log in
om een bod te kunnen plaatsen.

Bied geschiedenis

Weekend of midweek met 4 (+2) personen verblijf in Mobile Home voorjaar 2019!

Een weekend of midweek genieten op een rustige familiecamping met zwembad en groot aanbod aan outdooractiviteiten. In een compleet ingerichte mobile home met eigen badkamer en keuken met alle benodigde keukenapparatuur (koelkast, magnetron, waterkoker). Plof neer op de bank en laat de vakantie beginnen!

Wat bieden we aan:
 Midweek (ma - vrij) of weekend (vrij - ma) in de Belgische Ardennen op Camping au Bord de l'Ourthe, België voorjaar 2019.
 Compleet ingerichte Mobile Home voor 4 pers. (evt. nog twee pers. bij te boeken a € 29,50 p.p.).
 Inclusief gasgebruik.

Data:
Aankomst in de periode van vrijdag 29 maart tot en met vrijdag 5 juli 2019.
Aankomst tussen 15:00 uur en 20:00 uur. Vertrek voor 11:00 uur.

Verplichte bijkomende kosten:
- Toeristenbelasting € 1,18 per persoon per dag.
- Milieuheffing € 3,65 per nacht.
- Lakenpakket € 9,50 per persoon
- Administratiekosten Kampeerveilingen.nl € 4,-

Bij te boeken extra's:
- Handdoekenpakket € 8,- p.p.
- Keukenpakket € 5,- (max. 1).
- Extra persoon (5e, 6e, ) voor € 29,50 per persoon per weekend/midweek.

Voorwaarden & bijzonderheden:
O.b.v. eigen vervoer. Huisdieren zijn niet toegestaan. Reserveren is verplicht. Je wordt verzocht binnen 2 dagen na het winnen van de Kampeerveiling-waardebon een reservering te maken. Na de betaling ontvang je een waardebon waarop de instructies staan hoe je moet boeken. Het is niet mogelijk het verblijf te verlengen door het winnen van meerdere Kampeerveiling-waardebonnen. Een reservering kan niet meer (kosteloos) gewijzigd, overgedragen of geannuleerd worden. Aan het wijzigen van een boeking zitten wijzigingskosten verbonden van minimaal € 49,50 plus de bijkomende meerkosten. Op deze aanbieding zijn de algemene voorwaarden van Kampeerveilingen.nl van toepassing.

Camping au Bord de l'Ourthe:
Op één van de mooiste plekjes in de Belgische Ardennen, midden in de prachtige natuur ligt camping Au Bord de l’Ourthe, in het plaatsje Rivage, aan de rivier de Ourthe. Deze rustige minicamping beschikt over een verwarmd zwembad met ligbedden en een gezellig beachhouse waar snacks en drankjes worden verkocht. Er is een groot schaakspel, airtrampoline en diverse speeltuintjes waardoor deze camping zeer geschikt is voor gezinnen met jonge kinderen. De camping is autoluw en er is voor iedere auto een parkeerplaats aan het begin van de camping.

Faciliteiten:
- Buitenzwembad
- Animatie voor kinderen (in weekenden en vakantieperiode)
- Outdooractiviteiten zoals ATB, steppen, kanovaren, challengeparcours, boogschieten
- Diverse speeltuintjes
- Airtrampoline
- Schaakspel
- Tafeltennis
- Darts
- WiFi
- Snack & Frites
- Café
- Overdekt terras met Nederlandse televisie
- Wasserette

Kijk voor meer informatie op www.auborddelourthe.be

Mobile Home voor max. 6 personen:
- Type Fiji met 2 slaapkamers en type Waikiki met 3 slaapkamers, zithoek en keuken
- Badkamer met toilet, wastafel en douche
- Keuken met kooktoestel, koelkast, complete inventaris inclusief magnetron
- Rondzit
- Verwarming
- 10 àmpere stroom
- Buitenmeubilair, verlichting, ligstoelen en houten terras

Omgeving:
Net over de grens in België is er altijd wat te doen. Bezoek Spa met haar casino en circuit, de grotten van Remouchamps of slenter door het oudste stadje van Europa Durbuy. En neem je fiets mee, met de mooie fietspaden langs de rivier ben je in no-time in Comblain-au-Pont of Esneux en doe je de boodschappen voor jouw barbecue bij de lokale slager.

Bezienswaardigheden in de omgeving:
- Grotten van Remouchamps
- Grotten van Comblain
- Dagtrip naar Luik
- Spa
- Coo
- Plopsa Coo
- Durbuy

179